Trio u golfu II

Zpět

alt

Najdete zde

Kategorie:Byty
Stav nemovitosti:příprava pro výstavbu
Cena od:3.990.000,- Kč
Zahájení výstavby:10/2016
Ukončení výstavby:10/2017
Adresa:Za Hospodou
Lokalita/město:Vysoký újezd


Trio U golfu

Bydlení v rodinném domu „TRIO U GOLFU“ je určeno zejména klientům, kteří volí mezi rezidenčním bydlením v Praze, avšak v bytové jednotce a rodinném domu v příměstské části Prahy s potřebou perfektní dopravní dostupnosti do metropole. Výhodou optimalizace využití parcely je zejména pořizovací cena, která je často nižší, než u bytových jednotek v rezidenčních komplexech, zároveň nabízí daleko větší soukromí a pohodlí bydlení "ve vlastním domě".

Dalším a bez pochyby zřejmě i největším plus je poloha projektu. V přímém sousedství nejkrásnějšího hřiště v České republice Golf Resort Albatross, klidná lokalita v nádherné přírodě, Český kras, Karlštejnsko, lom Velká Amerika, desítky turistických míst, cyklostezky a kompletní občanská vybavenost zajistí možnost plnohodnotného života po všech stránkách. 

Samotná stavba - jedná se o patrový rodinný dům, který je rozdělen na tři části. Díky tomu vzniknou s ohledem na variantu RD tři samostatné jednotky, které se dispozičně pohybují od 4+KK po 4+1 a nabídnou výměru od 101 do 118 m2. Ke každé jednotce připadá zahrádka, jejíž velikost je odvislá od výměry pozemku, v první etapě to byly zahrádky od 150 - 300m2. K rodinnému domu dále patří prostor pro parkování vozidel, který je společný pro všechny jednotky.
Při projektování RD „TRIO“ byl kladen velký důraz na soukromí a to u každé z varianty RD. Díky dispozičnímu řešení a rozmístění jednotlivých pokojů tak každá z variant nabízí maximální soukromí jak uvnitř bytové jednotky tak na zahradě.

 

Standardy

Grafické zpracování standardů pro vás připravujeme. Pro informace o použitých stadardech kontaktujte naše prodejce.

Trio u golfu II | Ceník

Zpět

Kód Podlaží Dispozice Plocha Terasa Cena Stav   
1 - 4+kk 118 m2 - - Prodáno  
2 - 4+kk 116 m2 - 4 790 000 Kč Rezervováno  
3 - 4+kk 97 m2 - 4 090 000 Kč Rezervováno  

Trio u golfu II | Galerie

Zpět


Trio u golfu II | Lokalita

Zpět

Trio u golfu II | Kontaktní údaje

Zpět

Makléř nemovitosti

David Pátek

David Pátek
d.patek@4develop.cz

Tel: 725 065 555

Mám zájem o nemovitost


4 property 4 hypotéka DEVELOPMENT solutions