VYPRODÁNO - Trio u golfu, Vysoký Újezd

Zpět

alt

Najdete zde

Kategorie:Domy
Stav nemovitosti:Vyprodáno
Cena od:Vyprodáno
Zahájení výstavby:březen 2015
Ukončení výstavby:prosinec 2015
Adresa:Nad Hospodou
Lokalita/město:Vysoký Újezd

Trio U golfu

Bydlení v rodinném domu „TRIO U GOLFU“ je určeno zejména klientům, kteří volí mezi rezidenčním bydlením v Praze, avšak v bytové jednotce a rodinném domu v příměstské části Prahy s potřebou perfektní dopravní dostupnosti do metropole. Výhodou optimalizace využití parcely je zejména pořizovací cena, která je často nižší, než u bytových jednotek v rezidenčních komplexech, zároveň nabízí daleko větší soukromí a pohodlí bydlení "ve vlastním domě".

Dalším a bez pochyby zřejmě i největším plus je poloha projektu. V přímém sousedství nejkrásnějšího hřiště v České republice Golf Resort Albatross, klidná lokalita v nádherné přírodě, Český kras, Karlštejnsko, lom Velká Amerika, desítky turistických míst, cyklostezky a kompletní občanská vybavenost zajistí možnost plnohodnotného života po všech stránkách. 

Samotná stavba - jedná se o patrový rodinný dům, který je rozdělen na tři části. Díky tomu vzniknou s ohledem na variantu RD tři samostatné jednotky, které se dispozičně pohybují od 4+KK po 4+1 a nabídnou výměru od 101 do 118 m2. Ke každé jednotce připadá zahrádka, jejíž velikost je odvislá od výměry pozemku, v první etapě to jsou zahrádky od 150 - 300m2. K rodinnému domu dále patří prostor pro parkování vozidel, který je společný pro všechny jednotky a pojme vždy minimálně tři osobní vozy.

Při projektování RD „TRIO“ byl kladen velký důraz na soukromý a to u každé z varianty RD. Díky dispozičnímu řešení a rozmístění jednotlivých pokojů tak každá z variant nabízí maximální soukromí jak uvnitř bytové jednotky tak na zahrádce.

Golf za domem, Praha za rohem

Cena

Pořizovací cena jednotky v RD „TRIO“ je srovnatelná ne-li nižší než pořizovací cena rozměrově srovnatelného bytu v bytových komplexech, které jsou v současné chvíli v nabídce realitního trhu. Při čemž v případě našeho projektu je již v ceně zahrnutá rozsáhlá zahrada a parkovací stání. 

Zahrada

Ke každé jednotce připadá zahrada, která nabízí díky architektonickému řešení celé stavby velké množství soukromí a spolu sní, přichází spoustu možností pro její využití od příjemného posezení s přáteli, možnosti grilování, letního koupání v bazénu, prostor pro hraní vašich dětí či pejska až po pěstování okrasných květin a řada dalších variant využití.

 

 

 Lokalita

15 min do Prahy, na metro, PR parkování. Klidná lokalita, nádherná příroda, u Golf Resort Albatross. Bohatá občanská vybavenost.

 

 

VYPRODÁNO - Trio u golfu, Vysoký Újezd | Ceník

Zpět

V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné ceníky pro tento projekt.

VYPRODÁNO - Trio u golfu, Vysoký Újezd | Galerie

Zpět


VYPRODÁNO - Trio u golfu, Vysoký Újezd | Lokalita

Zpět

Obec Vysoký Újezd

Vysoký Újezd je jednou z několika obcí ve Středočeském kraji, která se rozkládá na dvou územích, která spolu nesousedí. Je to dáno tím, že k obci patří jak území Kozolup, tak území vlastního Vysokého Újezdu a Kuchaře. Mezi nimi však leží samostatná obec Lužce.

Vysoký Újezd leží uprostřed nádherné přírody Českého Krasu a přitom u hranice Prahy. Snadná dostupnost do centra, přibližně 10 minut na Zličín po dálnici D5 sjezdem z Rudné, tvoří ideální spojení zdravého bydlení s hlavním městem. 

Křivoklátské a Brdské lesy obklopující obec Vysoký Újezd dokreslují ráz lokality a je jedním z nejhodnotnějších regionů v okolí Prahy. V centru obce se nachází zámek z 19. století v Novorenesančním stylu, ke kterému přiléhá park a historické hospodářské budovy.

V blízkosti je mnoho vyhledávaných turistických lokalit a památek, z nichž nejznámější je hrad Karlštejn, Žebrák či Točník a Koněpruské jeskyně. Pohodlné spojení s Prahou během 20 minut zajišťuje linka PID č. 311 ze stanice metra Zličín. Nedaleké historické město roku 2009 Beroun nabízí skvělou občanskou vybavenost, společenské a kulturní vyžití, aquapark, zimní stadion a další sportovní aktivity jsou v Berouně samozřejmostí. V okolí se také nachází několik golfových hřišt včetně přiléhajícího resortu Albatross, cyklostezek a jiných rekreačních zařízení u řeky Berounky.

   

 Golfové hřiště

Projekt je umístěn západně od Prahy ve Středočeském kraji, kde se nachází hned několik kvalitních golfových resortů.

Golf Resort Albatross* se nachází přímo v obci Vysoký Újezd.

Golf Resort Karlštejn vzdálený 14,9 km.

Golf Club Beroun ve vzdálenosti 15,4 km.

Golf Club Botanica ve vzdálenosti 19,4 km.

Resort Darovanský Dvůr 66,1 km.

Golf Park Plzeň 70,6 mm.

Lom Velká Amerika

Soustava dnes již opuštěných jámových vápencových lomů (o hloubce až 60 m), některé s hlubokými modrými jezery, jiné propojené důmyslnou soustavou štol (až 5 pater, délka hlavní štoly 3 km). Tato definice však jistě nevystihne onu drsnou krásu, pro kterou se Velké Americe říká český Grand Canyon, nepopíše pocit, když se v parném létě ponoříte do ledových jezírek s průzračnou vodou a bílými skalami kolem vás, nebo když bloudíte štolama a máte strach z Hagena, pokoušíte štěstí na Stezce smrti, slyšíte kytaru na protější straně lomu nebo jenom tak ležíte a pozorujete podzimní paletu barev.

Solvayovy lomy

Solvayovy lomy - muzeum ve volné přírodě. Tvoří jej několik objektů - bývalých provozních a technologických budov a rekonstruovaná úzkorozchodná lomová dráha. Budovy se zbytky technologických zařízení se nalézají ve zrušeném vápencovém lomu Paraple, v překrásné krajině Českého krasu, nedaleko cesty ze Sv. Jana pod Skalou na Karlštejn. Návštěvník může během otevírací doby skanzenu volně procházet po vyznačených stezkách a podle názorných informačních tabulí získat představu o způsobu těžby, dopravy a zpracování vápence.

Tři Habry

V katastru Vysokého Újezda, západním směrem od obce, u cesty do Loděnice na okraji lesa se nachází starodávná přírodní a kulturní památka - studánka a kaplička „U tří habrů“. Toto místo je zaznamenáno v historických knihách, v místních kronikách, váže se k němu řada pověstí a bývalo cílem vycházek a poutí generací našich předků. Občanské sdružení „Tři habry“ si vzalo za úkol pečovat o toto místo a udržovat je v důstojném stavu, a až se toto předsevzetí podaří naplnit, věnovat péči dalším památným místům v našem okolí.

Čerpáno z webových stránek hřiště www.vysoky-ujezd.cz

VYPRODÁNO - Trio u golfu, Vysoký Újezd | Kontaktní údaje

Zpět

Makléř nemovitosti

David Pátek

David Pátek
d.patek@4develop.cz

Tel: 725 065 555

Mám zájem o nemovitost


4 property 4 hypotéka DEVELOPMENT solutions