Trio 2.3

Zpět

alt
alt
alt
alt
alt

Mapa nemovitosti

Mám zájem o nemovitost


Spočítejte si svojí hypotéku

nahrávám...
Podrobné informace o nemovitosti
Kategorie:Byty
Stav:Rezervováno
Typ nabídky:Prodej
  
Číslo:3
Vlastnictví:osobní
Dispozice:4+kk
Energetický štítek:B
Technický stav:Novostavba
  
Obytná plocha:97 m2
Užitná plocha:97 m2
Předzahrádka:150 m2
Parking:ANO
  
Lokalita:Vysoký Újezd
  
Půdorys ke stažení:  

Cena: 4 090 000 Kč (vč. DPH)

Popis nemovitosti

Bydlení v rodinném domu „TRIO U GOLFU“ je určeno zejména klientům, kteří volí mezi rezidenčním bydlením v Praze, avšak v bytové jednotce a rodinném domu v příměstské části Prahy s potřebou perfektní dopravní dostupnosti do metropole. Výhodou optimalizace využití parcely je zejména pořizovací cena, která je často nižší, než u bytových jednotek v rezidenčních komplexech, zároveň nabízí daleko větší soukromí a pohodlí bydlení "ve vlastním domě".

Dalším a bez pochyby zřejmě i největším plus je poloha projektu. V přímém sousedství nejkrásnějšího hřiště v České republice Golf Resort Albatross, klidná lokalita v nádherné přírodě, Český kras, Karlštejnsko, lom Velká Amerika, desítky turistických míst, cyklostezky a kompletní občanská vybavenost zajistí možnost plnohodnotného života po všech stránkách. 

Samotná stavba - jedná se o patrový rodinný dům, který je rozdělen na tři části. Díky tomu vzniknou s ohledem na variantu RD tři samostatné jednotky, které se dispozičně pohybují od 4+KK po 4+1 a nabídnou výměru od 97 do 118 m2. Ke každé jednotce připadá zahrádka, jejíž velikost je odvislá od výměry pozemku, většinou jsou zahrádky od 150 - 300m2. K rodinnému domu dále patří prostor pro parkování vozidel, který je společný pro všechny jednotky.
Při projektování RD „TRIO“ byl kladen velký důraz na soukromí a to u každé z varianty RD. Díky dispozičnímu řešení a rozmístění jednotlivých pokojů tak každá z variant nabízí maximální soukromí jak uvnitř bytové jednotky tak na zahrádce.

Makléř nemovitosti

David Pátek

David Pátek
d.patek@4develop.cz

Tel: 725 065 555

4 property 4 hypotéka DEVELOPMENT solutions