1

Zpět

alt
alt
alt
alt
alt

Mapa nemovitosti

Mám zájem o nemovitost


Spočítejte si svojí hypotéku

nahrávám...
Podrobné informace o nemovitosti
Kategorie:Domy
Stav:Rezervováno
Typ nabídky:Prodej
  
Číslo:1
Vlastnictví:osobní
Patro:2
Dispozice:5+kk
Energetický štítek:B
  
Obytná plocha:140 m2
Užitná plocha:153 m2
Pozemek:372 m2
Balkón:17 m2
Parking:ANO
  
Lokalita:Králův dvůr
Adresa:Na Výsluní
  
Půdorys ke stažení:  

Cena: (bez DPH)

Popis nemovitosti

Projekt Výhledy Levín je vysoce kvalitním projektem pro rodiny s dětmi i aktivní lidi, kteří potřebují rychlou dostupnost na Prahu či Plzeň v nádherné lokalitě v přímém sousedství města Beroun. 

domy se vyznačují moderním designem s důrazem na vysokou kvalitu zpracování a velikostí od 125,5 m2 do 155 m2 užitné plochy. Každý dům má vlastní garáž a parkovací stání na pozemku pro pohodlné parkování. V horních podlažích mají balkony, odkud se noví majitelé mohou kochat příjemným výhledem. Velikosti pozemků jsou od 204 m2 do 372 m2.
Králův dvůr a vedlejší město Beroun mohou nabídnout veškerou občanskou vybavenost. Ať jde o nakupování, školy, školky či trávení volného času. V okolí najdeme množství cyklostezek, in line dráhu, Aquapark Beroun, zimní stadion či několik multi-funkčních hal pro všechny druhy sportů.
Domy jsou připojeny na veškeré sítě. Plynem je zajištěno vytápění, samozřejmostí je elektrický proud, kanalizace i vodovod. Navíc má projekt možnost vysokorychlostního připojení internetu pomocí optického kabelu.
Jen pár metrů od projektu je postavená nová školka s bazénem pro vaše děti i jejich výuku plavání. Dopravní dostupnost na Prahu je zajištěna autobusovými linkami, kdy zastávka je pouze 200 m od projektu, dálnicí či vlakovými spoji.
Cena domu je nyní v akci na prodej prvních dvou domů a to 10%. Projekt je ve výstavbě.

 

Makléř nemovitosti

David Pátek

David Pátek
d.patek@4develop.cz

Tel: 725 065 555

4 property 4 hypotéka DEVELOPMENT solutions